Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – tak wyglądał bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Dzieci z dumą prezentowały piękne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy animatorkę z firmy – Animacje szyte na miarę. Na sali podczas zabawy robiło się kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy. Animatorzy przygotowali rozmaite zabawy, m.in. z chustą animacyjną, piłeczkami i różnymi rekwizytami. Ku uciesze zgromadzonych maluchów przedszkole odwiedziła ogromna "Pani królik", która momentalnie została otoczona przez grono przedszkolaków chcących ją przytulić, zatańczyć z nią, czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie odwiedził nas długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały podarunki. Szkoda, że następny bal dopiero za rok...