Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci

1.Wszystkie osoby przebywające w budynku przedszkola są zobowiązane do założenia maski, dezynfekcji rąk i zachowywania bezpiecznej odległości

2.Osoby przyprowadzające dziecko do przedszkola odpowiadają za rozebranie dziecka z odzieży wierzchniej i pozostawienie na półce poza czapką i szalikiem odzieży osobistej (rajstopy, getry, spodnie itp.) wymaganej do założenia przed wyjściem do ogrodu bądź na spacer.

3.Opiekunowie przekazują dzieci z szatni pracownikowi przedszkola, który następnie odprowadza je do sali.

4. Opiekę nad dzieckiem przyjmuje przedszkole w momencie przekazania dziecka pracownikowi przedszkola.

5. Osoby odbierające dziecko proszą dziecko z sali przez domofon.

6.Przyjmowanie dzieci do przedszkola odbywa się w godzinach 6:30 do 8:30

7. W godzinach 8:30-9:00; 12:00-12:30; 14:00-14:20 trwają posiłki dzieci i drzwi przedszkola pozostają zamknięte (wszystkie woźne są na salach)

8. Dzieci nadal nie przynoszą zabawek do przedszkola.

9. Rodzice (opiekunowie prawni) zobowiązani są przyprowadzić do przedszkola tylko zdrowe dzieci.

10. W trosce o zdrowie innych dzieci, w przypadku podejrzeń nauczycielki o chorobie dziecka ( gorączka, kaszel, katar, wysypka i inne)nauczycielka ma prawo odmowy przyjęcia dziecka do przedszkola.