Dzień dziecka

To niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci momentów w roku. Jest to bowiem czas pełen uśmiechów, niespodzianek i rozmaitych atrakcji. W naszym przedszkolu spędziliśmy go bardzo aktywnie.

Nasze obchody rozpoczęliśmy już we wtorek 31 maja – był to dzień szaleństw na dmuchańcach. 1 czerwca odbył się turniej gier i konkurencji. Były konkursy, zabawy i gry zespołowe. Zdrowa rywalizacja połączona z nauką okazała się doskonałym pomysłem dla wszystkich przedszkolaków. Mamy nadzieję, że wszyscy czuli się wyjątkowo i na długo zapamiętają to wydarzenie.

Kochane dzieci! Z okazji dnia dziecka życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!