Zakończenie roku

22 czerwca 2022r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania starszaków. Zakończył się ich pierwszy etap edukacji i po wakacjach wkroczą w życie szkolne. Dzieci z grup Słoneczka i Stokrotki zaprezentowały się przed zgromadzoną publicznością bogaty program artystyczny.

Były wiersze, wzruszające piosenki oraz tradycyjny polonez. Swoim występem dziękowały za wspólnie spędzony czas i przypomniały co przyniósł im każdy miesiąc pobytu w przedszkolu. Absolwenci zostali nagrodzeni książkami, kolorowymi piórnikami oraz pamiątkowymi dyplomami otrzymanymi z rąk pani dyrektor. Podziękowania zostały skierowane również w stronę rodziców, którzy wykazali się ogromnym zaangażowanie i aktywnym uczestnictwem w życiu przedszkola. Starszakom życzymy wielu sukcesów, dobrych ocen i spełnienia marzeń. Pamiętajcie o Nas - o swoim przedszkolu.