Mikołajki

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Oczekując upragnionego Gościa w mikołajkowy klimat wprowadził przedszkolaków Elf- pomocnik Świętego Mikołaja . Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały krótki film oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych i konkursach. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!